#53484. Δεν έχει φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-08-2019 09:58:34 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 28-08-2019 09:20:09 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637275500000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.953614499999958
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ολυμπιάδος 110, 3 λάμπες δεν ανάβουν - επανάληψη

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-08-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 25 Αυγούστου 2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

14-08-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-08-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΟλυμπιάδος 110, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα