#53252. ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΦΑΝΑΡΙ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 06-08-2019 07:52:02 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 28-08-2019 08:41:45 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.646642308006590
Γεωγραφικό μήκος: 22.938421360374490
Προβολές: 24
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της οδού Π.Φανερωμένης 20 έχει στραβώσει επικίνδυνα το φανάρι του ηλεκτροφωτισμού (έχουν φύγει οι βίδες) και υπάρχει κίνδυνος να πέσει (το ύψος είναι 3 μέτρα) με άσχημες συνέπειες.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-08-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε 16 Αυγούστου 2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

12-08-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

08-08-2019

πριν 3 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • λ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

06-08-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΠαναγίας Φανερωμένης 16, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα