#5303. πεταμένο στρώμα και ξύλα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 21-06-2016 22:00:29 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2016 08:42:03 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617427208646800
Γεωγραφικό μήκος: 22.978947982192040
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός πολυβιού ιστορικού με Παιονιού γωνιά υπάρχει ένα πεταμένο στρώμα και ξύλα.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ. Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

22-06-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΠολυβίου Ιστορικού 63, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα