#5302. ΕΛΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 21-06-2016 17:50:28 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-07-2016 06:07:24 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.648206300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.921786699999984
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδο βιτσι 55 υπαρχουν εγκαταλελειμμενα οχήματα, τουλάχιστον δυο, και το ένα δεν εχει πινακίδες, είναι μαρκας mercedes

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψίες και εφόσον διαπιστώνει ότι τα οχήματα που καταγγέλλετε παραμένουν σταθμευμένα στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός όταν πρόκειται για σημεία που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτά ως εγκαταλειμμένα και εν συνεχεία στην απομάκρυνση τους μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθούν, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

28-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

22-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΒίτσι 55, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα