#5259. Παρατημενη μηχανη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-06-2016 12:31:58 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-07-2016 05:57:50 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606117581071060
Γεωγραφικό μήκος: 22.960336133837700
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μηχανη εγκαταλελειμμενη, χωρις πινακιδες, χρησιμοποιειται για να κραταει θεση παρκινγκ.Αποτελει εστια μολυνσης

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το εγκαταλειμμένο δίκυκλο που αναφέρεται στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία του εγκαταλειμμένου για την απομάκρυνση αυτού διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

21-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

21-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΑρτέμιδος 18-20, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα