#5196. Σπασμένη βρύση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων, Τμήμα Γενικού Πρωτοκόλλου
Δημιουργήθηκε: 15-06-2016 19:51:00 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 14:34:12 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611873042477420
Γεωγραφικό μήκος: 22.951151579618454
Προβολές: 27
Ψήφοι: 3

Περιγραφή

Από βανδαλισμό έχει σπάσει ή κολώνα με τις δύο βρύσες πόσιμου νερού

linear_scale Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Αποκατασταθηκε

24-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων

placeΛεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου 33, Thessaloniki 546 42, Greece