#5179. πεταμένα ξύλα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 15-06-2016 05:24:25 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-06-2016 09:25:46 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617669236915740
Γεωγραφικό μήκος: 22.979580983519554
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Ιπποδρομίου 77 με Μαρωνιας γωνιά υπάρχουν πεταμένα ξύλα έξω από τους κάδους.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ. Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

15-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΙπποδρομίου 77, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα