#5177. Εγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-06-2016 21:45:49 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 24-06-2016 06:09:58 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602247925201060
Γεωγραφικό μήκος: 22.973197437170370
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο όχημα επι της οδου Πλαστηρα 26 στη περιοχη Χαριλαου μαρκας WV μοντελου Golf χρωματος μαυρου. Βρίσκεται παρκαρισμενο στην εν λόγω θεση για χρονικο διάστημα περα του 1 χρονου χωρίς πινακιδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-06-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώνει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), όταν πρόκειται για σημείο που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο και εν συνεχεία στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθεί, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

21-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

15-06-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

15-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αφισοκόλληση - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΝικ. Πλαστήρα 24, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα