#5176. καμένη λάμπα και προβολέας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 14-06-2016 21:32:25 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-08-2016 15:34:15 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640981533547794
Γεωγραφικό μήκος: 22.959199547767640
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Επταπυργιου στο καφέ προπυλαιο εκεί που είναι τα παγκάκια το τελευταίο φωτιστικό δεν δουλεύει είναι καμένη ή λάμπα και ο προβολέας.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 21/7

22-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

16-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔημηρίου Ιπατρού 1, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα