#51676. Λακκούβα στο οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 08-07-2019 11:05:27 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-07-2019 06:49:58 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616385700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.968350399999963
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πελίας 6, μεγάλη λακκούβα στο οδόστρωμα και πολύ επικίνδυνη. Το έδωσα και τηλεφωνικώς στην οδοποιία.

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-07-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • -Το πρόβλημα αποκαταστάθηκε. Ευχαριστούμε για την επισήμανση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

08-07-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΠελίας 6, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα