#50537. ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΚΛΑΔΙΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 20-06-2019 19:11:41 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 23-09-2022 09:49:20 (πριν 10 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596509089581960
Γεωγραφικό μήκος: 22.973354450584452
Προβολές: 107
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην συμβολή των οδών Αγησιλάου 15 - Δεινοκράτους υπάρχουν κομμένα κλαδιά και χρειάζονται αποκομιδή. Πήραμε τηλέφωνο επανειλημμένως στην υπηρεσία πρασίνου και ενώ μας υποσχέθηκαν πως θα έρθουν να τα μαζέψουν μέχρι στιγμής δεν ήρθε κανείς. Και λόγω του καύσωνα των ημερών υπάρχει κίνδυνος και φωτιάς.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-09-2022

πριν 10 μέρες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

02-07-2019

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Τα κλαδιά ανήκουν σε ιδιωτικό χώρο.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

21-06-2019

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

21-06-2019

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

20-06-2019

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΗ διεύθυνση δε βρέθηκε