#5044. Απομάκρυνση κλειστού περιπτέρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 09-06-2016 07:28:10 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-08-2016 09:50:36 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637099029156780
Γεωγραφικό μήκος: 22.950550309539835
Προβολές: 71
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απομάκρυνση περίπτερου που έχει κλείσει εδώ και πάνω από έτος. Επίσης τα πλακάκια του πεζοδρομίου, στην ίδια περίπου θέση , είναι αποκολλημένα και ασταθή, πρέπει να επανακολληθούν.

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, σας κοινοποιούμε την απάντηση που δόθηκε από την αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, τη Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία, προς ενημέρωση: "..σας γνωρίζουμε ότι από το αρχείο που τηρείται στην Υπηρεσία μας δεν υπάρχει διοικητικός φάκελος για περίπτερο επί της οδού Αγίου Δημητρίου αρ.115. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιεσδήποτε περαιτέρω διευκρινήσεις." Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

27-07-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχει διαβιβαστεί στην αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, που είναι η Διεύθυνση Εξυπηρέτησης Επιχειρηματία.

27-07-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

27-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-06-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-06-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΑγίου Δημητρίου 115, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα