#5025. Κλάδεμα δέντρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 08-06-2016 08:24:22 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-06-2016 06:41:28 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596137993891084
Γεωγραφικό μήκος: 22.963235162565640
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της οδού Πρεβέζης, λίγο κάτω από τη διασταύρωση με Εμμανουήλ Παππά, υπάρχει δέντρο το οποίο έχει καταστρέψει την υδρορροή της στέγης και μικρό τμήμα αυτής με αποτέλεσμα να μπαίνουν νερά εντός κτιρίου όταν βρέχει. Παρακαλούμε για την άμεση κοπή ώστε να είναι δυνατές οι εργασίες αποκατάστασης της στέγης

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έχει έρθει ακριβώς το ίδιο αίτημα με ID 5024.(επανάληψη)

09-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΠρεβέζης 5, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα