#50208. Αποκομιδή υπολειμμάτων αυτοκινήτου που είχε υποστεί εμπρησμό.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 14-06-2019 06:12:53 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 14-06-2019 09:00:55 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612632751464844
Γεωγραφικό μήκος: 22.952915191650390
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχουν μείνει κομμάτια από αυτοκίνητο που δέχτηκε εμπρηστική επίθεση. Είναι εύφλεκτα . Παρακαλώ να μαζευτούν

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-06-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

14-06-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

placeΑθανασίου Σουλιώτη 7, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα