#4967. έλεγχος δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 06-06-2016 12:45:07 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-06-2016 06:31:41 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634701292323490
Γεωγραφικό μήκος: 22.939389637828867
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

στην οδό Τσιμισκή με Βενιζέλου στην πλευρά με την μονή αρίθμηση υπάρχουν 3 δέντρα τα οποία είναι μάλλον άρρωστα. Αφήνουν κάτω στο πεζοδρόμιο μια κολλώδη ουσία. Παρακαλώ να ελεχθούν και συγχρόνως να μεριμνήσετε για το πλύσιμο του πεζοδρομίου.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έγινε ψεκασμός στις 14,15,16 Ιουνίου.Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

08-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΤσιμισκή 10, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα