#4933. Σμήνη κουνουπιών στο πάρκο Ανθοκομικής

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 04-06-2016 07:34:16 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-08-2016 09:23:04 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.622589166456340
Γεωγραφικό μήκος: 22.954992047668497
Προβολές: 78
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Τις τελευταίες ημέρες στο Πάρκο της Ανθοκομικής υπάρχει υπερβολικός αριθμός κουνουπιών που επιτίθενται κατά σμήνη στα παιδιά και τους συνοδούς τους ιδιαίτερα στην περιοχή της παιδικής χαράς. Παρακαλούμε να αναλάβετε κάποια δράση ώστε να λυθεί το πρόβλημα.

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχουν ήδη πραγματοποιηθεί αεροψεκασμοί από την αρμόδια Υπηρεσία της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

06-06-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

04-06-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση Πάρκων και Νησίδων Πρασίνου

placeΛυσίμαχου Καυταντζόγλου 8, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα