#4917. δένδρο έχει σπάσει μεγάλο κλαδί

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 03-06-2016 14:15:31 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-06-2016 06:41:40 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616186259185640
Γεωγραφικό μήκος: 22.973150387406350
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Γρηγορίου Λαμπράκη με Κλεάνθους γωνιά δέντρο έχει σπάσει μεγάλο κλαδί και κρεμεται είναι επικίνδυνο θέλει κόψιμο και μάζεμα είναι επείγον ευχαριστώ.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι μετά από αυτοψία που πραγματοποιήθηκε από υπάλληλο της υπηρεσίας μας δεν υπάρχει σπασμένο κλαδί.Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

06-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΚλεάνθους 57, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα