#48660. καδοι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 20-05-2019 07:32:19 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-05-2019 09:48:04 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612541700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.969960600000036
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ανατολικής Θράκης 25, πλύσιμο πράσινου κάδου, μυρίζει υπερβολικά

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-05-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

20-05-2019

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

20-05-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΑνατολικής Θράκης 25, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα