#48641. ΜΗ ΕΜΦΑΝΕΣ ΦΑΝΑΡΙ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 20-05-2019 06:32:48 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-05-2019 09:46:42 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637603804885856
Γεωγραφικό μήκος: 22.941130391479533
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών Εγνατία και Ίωνος Δραγούμη τα κλαδιά του δέντρου στην αριστερή πλευρά του δρόμου εμποδίζουν την ορατότητα του φωτεινού σηματοδότη.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-05-2019

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • Έχε έρθει ακριβώς το ίδιο αίτημα με ID 48588.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

20-05-2019

πριν 3 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

20-05-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΕγνατία 50, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα