#4860. ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 02-06-2016 02:21:31 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-06-2016 07:49:29 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630640325927550
Γεωγραφικό μήκος: 22.948609678434764
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αυτό υπάρχει στην Πλατεία Ναυαρίνου μέσα στην παιδική χαρά☹️

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Καλησπέρα σας, να σας ενημερώσουμε ότι καθαρίστηκε ο συγκεκριμένος χώρος, (παιδική χαρά) πλατεία Ναυρίνου. Έχει προγραμματιστεί να σαρώνετε καθημερινά και στις τρεις (3) βάρδιες εκτός Σαββάτου βράδυ και Κυριακή βράδυ.

06-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΠλ. Ναυαρίνου 5, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα