#4850. ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 01-06-2016 10:19:18 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2016 21:23:06 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.625215200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.955473399999960
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Πάροδο Τζαβέλλα 40Β είναι καμμένη λάμπα σε ξύλινη κολόνα της ΔΕΗ εδώ και έναν μήνα. Παρά τις επανηλημμένες τηλεφωνικές οχλήσεις μου στο 5ο διαμέρισμα και παρά τις επανηλημμένες μου αναρτήσεις στην σελίδα του Δήμου δυστυχώς δεν έχει αποκατασταθεί η εκρεμμότητα. Παρακαλώ πολύ φροντίστετε το συντομότερο δυνατόν. Δεν μπορούμε να κυκλοφορήσουμε βράδυ. Ευχαριστώ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 17 Ιουν 2016.

07-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-06-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-06-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤζαβέλλα 40Β Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα