#48459. Χαλασμένα φανάρια από Παρασκευή 10-5-2019

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 15-05-2019 09:32:12 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 05-07-2019 09:06:21 (πριν 18 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644546223091380
Γεωγραφικό μήκος: 22.940304391086100
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Όλα τα φανάρια σε ακτίνα 10 μέτρων είναι χαλασμένα από Παρασκευή 10-5-2019!

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-06-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 16-5-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

16-05-2019

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

15-05-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΠρόνοιας 2, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα