#48458. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 15-05-2019 09:19:56 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 28-05-2019 06:20:50 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621011374914644
Γεωγραφικό μήκος: 22.972265473724406
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΔΙΚΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΣΤΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-05-2019

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ,ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΑΚΡΙΒΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ,ΜΑΡΚΑ ΧΡΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕ Ο ΑΚΡΙΒΗΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

15-05-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

15-05-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΧαρ. Τρικούπη 1, Θεσσαλονίκη 553 37, Ελλάδα