#48452. Επισκευή κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 15-05-2019 08:09:22 (πριν 7 μέρες)
Ενημερώθηκε: 15-05-2019 10:06:53 (πριν 7 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615358200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967624099999966
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οστροβού 21, ο κάδος απορριμμάτων έχει πρόβλημα στο πεντάλ.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-05-2019

πριν 7 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

15-05-2019

πριν 7 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΟστροβού 21, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα