#48419. Μη λειτουργουντες σηματοδοτες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 15-05-2019 05:48:15 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 05-07-2019 09:06:50 (πριν 10 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644563800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.940210400000070
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην συμβολή των οδών Κλαυδιανού, Θερίσσου κλπ οι σηματοδότες δεν λειτουργούν εδώ και κάποιες ημέρες. Παρακαλώ διορθώστε το αμεσα. Υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος λόγω της μεγαλης κυκλοφοριας των οχημάτων στο σημείο. Ευχαριστω

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-06-2019

πριν 11 μήνες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 16-5-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

15-05-2019

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

15-05-2019

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΚλαυδιανού 19, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα