#48182. ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΕΜΑ_ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ_ΦΩΤΙΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 10-05-2019 04:44:08 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-06-2019 09:21:07 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643931496138250
Γεωγραφικό μήκος: 22.933266154647868
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ακόμη ένα αδιαμόρφωτος δημόσιος χώρος που έχει γίνει μίνι ζούγκλα. Σταθμεύουν οχήματα και υπάρχει σοβαρός κίνδυνος για φωτιά !!! ΥΓ: Την προηγούμενη φορά ο δήμος μάζεψε την ντάνα με χορτάρια ύστερα από 10-15 ημέρες !!!

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-06-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

13-05-2019

πριν 3 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • Αφορά αδιαμόρφωτο χώρο. Η υπηρεσία μας είναι στη διάθεση σας εάν απαιτηθεί συνδρομή του συνεργείου μας. Είμαστε στη διάθεση σας για όποια διευκρίνιση και πληροφορία..
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

10-05-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων