#48171. ΚΟΠΗ ΔΕΝΤΡΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 09-05-2019 14:40:50 (πριν 6 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-06-2019 08:49:01 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644776092725460
Γεωγραφικό μήκος: 22.933813325286906
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Γρ.Κολωνιαρη στην αρχη της,στην διασταυρωση με την Δραγουμανου(απεναντι απο τα νηπιαγωγια)στις εργατικες κατοικιες υπαρχουν μεγαλα και πολλων ετων δεντρα με αποτελεσμα να σπανε ευκολα τα κλαδια τους με αποτελεσμα να κινδυνευουν παιδια και μεγαλης ηλικιας ατομα διοτι στο σημειο ειναι μια μικρη πλατεια και επισης γινονται και φθορες σε σταθμευμενα οχηματα απο την πτωση κλαδιων.Χαρακτηριστικα στις 7/5 πριν 2 ημερες εσπασε ενα μεγαλο κλαδι απο δεντρο με αποτελεσμα να κανει μεγαλες φθορες στο πισω μερος οχηματος.Εχουμε καλεσει στο παρελθον τηλεφωνικα την υπηρεσια σας αλλα χωρις λυση του προβληματος.Παρακαλω οπως μεριμνησετε του θεματος.Σας ευχαριστω πολυ.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-06-2019

πριν 5 μήνες

Κλειστό

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

14-06-2019

πριν 5 μήνες

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έγινε παρέμβαση στα δένδρα του συγκεκριμένου χώρου πριν από 2 χρόνια. Η επόμενη παρέμβαση θα γίνει την επόμενη κλαδευτική περίοδο (Νοέμβριος-Απρίλιος), εκτός από τις περιπτώσεις που θα εντοπιστεί από τον υπεύθυνο της περιοχής λόγος άμεσης επέμβασης.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

31-05-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

31-05-2019

πριν 5 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

10-05-2019

πριν 6 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

09-05-2019

πριν 6 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΕργατικές κατοικίες Πύλης Αξιού 2, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα