#4789. βρώμικο πλακόστρωτο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 30-05-2016 14:36:24 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-06-2016 07:53:14 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634954302410280
Γεωγραφικό μήκος: 22.939129918813705
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε άθλια κατάσταση το πλακόστρωτο. κολλάνε τα παπούτσια από την βρώμα.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Καλησπέρα σας, να σας ενημερώσουμε ότι το πεζοδρόμιο κολλάει λόγω δένδρων. Πλύθηκε με υδροφόρο όχημα και φάρμακα όλη η Τσιμισκή.

06-06-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

31-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

31-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

30-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων)

placeΙωάννου Τσιμισκή 13, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα