#47390. Κατεστραμμένο οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 16-04-2019 13:27:45 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 17-04-2019 04:38:16 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.591083000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.964305700000068
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί πολλά χρόνια απλά μπαλωνεται με πίσσα η οποία φεύγει με την πρώτη βροχή. Πρέπει να γίνει ασφαλτοστρωση

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-04-2019

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • p
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

16-04-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • m
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

16-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΚωνσταντίνου Τσίρου 10, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα