#47283. Λακκουβα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 13-04-2019 19:31:35 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 16-04-2019 09:39:17 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602877411467260
Γεωγραφικό μήκος: 22.961689875880552
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε ενα απο τα παρτερια με αμμο εντος της Παιδικης Χαρας στην Πλατεια Καουδη (Μακεδονιας στο κυκλακι) εχει δημιουργηθει βαθια λακουβα. Τα παιδια εκει συνεχεια ανεβαινουν και παιζουν με τα χωματα. Ειναι θεμα χρονου να γινει ατυχημα. Πρεπει η λακουβα να καλυφτει με αμμο.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-04-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

16-04-2019

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • Η λακκούβα καλύφθηκε με άμμο στις 16-4-2019.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

16-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

15-04-2019

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Στην παιδική χαρά δεν έχει παρτέρια με άμμο Πιθανόν εννοείται παρτέρι πρασίνου
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

13-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παιδικές χαρές
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων

placeΠλ. Ευθ. Καούδη 9, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα