#47259. Εγκαταλελειμμένο για μηνες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 12-04-2019 12:42:47 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 27-05-2019 06:17:42 (πριν ένα χρόνο)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609064606208875
Γεωγραφικό μήκος: 22.979256771504880
Προβολές: 81
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Χωρίς πινακίδες. Εστία μόλυνσης.Πυλαιας 45

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-05-2019

πριν ένα χρόνο

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ 45,ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΣΤΙΣ 17/5/2019.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΕΥΣΗ 45 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΣ ΑΝΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΔΕΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ,Ο ΔΗΜΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟΑΠΟΣΥΡΕΙ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΙΚΟΥ ΔΙΑΤΑΓΜΑΤΟΣ 116/2004
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-04-2019

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

16-04-2019

πριν ένα χρόνο

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

12-04-2019

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΠυλαίας 45, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα