#4723. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 27-05-2016 08:44:41 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2016 21:30:57 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599043300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967535300000010
Προβολές: 29
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πάραλη 19, δεν ανάβει ο ηλεκρτοφωτισμός σε όλο τον δρόμο και μέσα στο πάρκο.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 16 Ιουν 2016.

29-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

27-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠάραλη 19, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα