#46955. ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ-ΛΑΚΚΟΥΒΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 04-04-2019 10:49:31 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 05:03:39 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604028943598100
Γεωγραφικό μήκος: 22.956382515860696
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ 15 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΛΑΚΚΟΥΒΕΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 16-4-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

05-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

04-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΘερμοπυλών 15, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα