#46760. ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΚΟΜΕΝΑ ΚΛΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 28-03-2019 07:47:07 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 07:25:33 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616642900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.975147200000038
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και 15 ημέρες έγινε κοπή κλαδιών από δέντρα στην οδό Διδασκάλου Βασιλείου Αδαμίδη με Υπατίας στη Άνω Τούμπα και όλα τα κλαδιά είναι παρατημένα στα πεζοδρόμια.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • 'Έγινε απομάκρυνση των κλαδιών από συνεργείο της Υπηρεσίας μας. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

04-04-2019

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

29-03-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

28-03-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΔιδασκάλου Βασ. Αδαμίδου 40, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα