#46672. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 26-03-2019 09:31:55 (πριν 23 μέρες)
Ενημερώθηκε: 16-04-2019 08:20:49 (πριν 2 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641097200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950102099999980
Προβολές: 131
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ολη η Θεοφίλου δεν φωτίζεται υπάρχει κίνδυνος για τη σωματική τους ακεραιότητα Εχει επέμβει και η αστυνομία.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-04-2019

πριν 2 μέρες

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ 27-3-2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

27-03-2019

πριν 22 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

26-03-2019

πριν 23 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΕλευσίνος 4, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα