#4654. κουμπι πεζων σε σηματοδοτη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 24-05-2016 17:45:19 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-05-2016 21:59:18 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633777184001545
Γεωγραφικό μήκος: 22.937203637481730
Προβολές: 89
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Διασταύρωση Ιωνος Δραγούμη κ παραλιακης, το κουμπι για τους πεζούς στον σηματοδότη απο την μερια της παραλίας είναι χαλασμένο.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-05-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημά σας.

24-05-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-05-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΝαυάρχου Κουντουριώτου 10-12, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα