#4648. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 24-05-2016 11:37:10 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-06-2016 21:29:45 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.622921400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.971407900000030
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τζουμαγιάς 8-12, δεν αναβουν οι λάμπες.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-06-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 15 Ιουν 2016.

29-05-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

24-05-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-05-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤζουμαγιάς 8, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα