#4610. Μάντρα που δημιουργει αδιέξοδο δρόμο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 23-05-2016 10:29:23 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-06-2016 07:55:34 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.646851518279870
Γεωγραφικό μήκος: 22.924771383404730
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδο Βιτσι υπάρχει μάντρα με επικινδυνη σκουριασμένη περιφραξη η οποια γίνεται εστια απορριμμάτων και ειναι άγνωστο κατα πόσο ειναι ενταγμενη στο ρυμοτομικο σχεδιο, καθως διακοπτει την οδο και δημιουργει αδιεξοδο για τα οχηματα και απο τις δυο πλευρες, σε εναν δρόμο που θα επρεπε να υπάρχει διαμπερής κυκλοφορία. Υπαρχει μεριμνα για τον καθαρισμό απο τα αγριοχορτα και τα απορριμματα αφενος και αφετέρου για την διανοιξη της οδου Βιτσι με την απομάκρυμση των επικίνδυνων κιγκλιδωμάτων;

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-06-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Καλημέρα θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε όσον αφορά το κομμάτι της καθαριότητας στην οδό Βίτσι οι δρόμοι σκουπίζονται επί καθημερινής βάσεως.

16-06-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

27-05-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

27-05-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-05-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων

placeΒίτσι 9, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα