#45606. Σχετικά με αίτημα #43254

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 18-02-2019 17:11:06 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-02-2019 07:40:45 (πριν 28 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638246981333154
Γεωγραφικό μήκος: 22.944670907379190
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα! 2 μήνες μετά και τα συγκεκριμένα μηχανάκια υπάρχουν ακόμα, καθώς και ένα εγκαταλειμένο αυτοκίνητο που έχει ήδη χαρτί για απομάκρυνση του από 24-01-2019

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-02-2019

πριν 28 μέρες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΥΚΛΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ 11/2/2019 Η ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΟΣΟΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ ΔΕΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ,ΣΑΝ ΣΤΕΡΕΑ ΑΠΟΒΛΗΤΑ.(ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΓΡΑΠΤΗ ΕΝΤΟΛΗ ΤΟΥ Κ.ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑ).ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΤΕ ΕΑΝ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ Η ΜΗ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΩΣ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

19-02-2019

πριν 29 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

18-02-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΓκαρμπολά 12, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα