#45573. Φαναρι πεζων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-02-2019 07:39:05 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 27-02-2019 08:17:34 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631802724686530
Γεωγραφικό μήκος: 22.944391957641642
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το φαναρι των πεζων ειναι μονιμως πρασινο στη αγιας σοφιας με τσιμισκη. Αυτο ισχυει απο τοτε που εγινε η αγιας σοφιας πεζοδρομος. Λογικα πρεπει να γινει καποια ρυθμιση για την ομαλη διελευση στη διασταυρωση.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-02-2019

πριν 2 μήνες

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημα σας και παρακαλούμε να το επαναλάβετε και εσείς προς αυτούς
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

19-02-2019

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

18-02-2019

πριν 3 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Χαλασμένοι σηματοδότες

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

18-02-2019

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑγίας Σοφίας 13, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα