#45232. Χρόνιο πρόβλημα στις διαβάσεις του ιστορικού κέντρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 07-02-2019 08:14:17 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 11-02-2019 13:08:18 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631212300726710
Γεωγραφικό μήκος: 22.947309836245722
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Χρόνιο πρόβλημα στις διαβάσεις του ιστορικού κέντρου όπως έχει επισημανθεί για πολλές περιπτώσεις

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-02-2019

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

11-02-2019

πριν 4 μήνες

Απαντήθηκε

  • - Επίκειται αντιμετώπιση με σύμβαση μεταξύ Περιφέρειας και ΕΥΑΘ. Ευχαριστούμε για την επισήμανση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

10-02-2019

πριν 4 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • ξ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

10-02-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • β
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

07-02-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΠαλαιών Πατρών Γερμανού 16, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα