#45168. ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 05-02-2019 12:21:54 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-02-2019 06:31:03 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635815400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948337000000038
Προβολές: 22
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Φιλιππου 57,στο κεντρο,εχουν σπασει 2 πλακακια στο πεζοδρομιο.Απο κατω ειναι κουφιο το εδαφος διοτι υπαρχει υπογειο απο κατω. Με αποτελεσμα να υπαρχει κίνδυνος να "βυθιστει" καποιος.

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-02-2019

πριν 4 μήνες

Κλειστό

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

12-02-2019

πριν 4 μήνες

Απαντήθηκε

  • - Ενημερώθηκε η διαχειριστική επιτροπή της οικοδομής ως υπόχρεη για την συντήρηση του πεζοδρομίου στο πρόσωπό της. Ευχαριστούμε για την επισήμανση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

11-02-2019

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

10-02-2019

πριν 4 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • g
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

10-02-2019

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • f
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

05-02-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΦιλίππου 57, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα