#44457. ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΚΛΑΔΙ ΔΕΝΤΡΟΥ - ΖΑΧ.ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 - ΕΔΚ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 17-01-2019 06:48:03 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 24-01-2019 11:23:22 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598927100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.955668699999933
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχει σπάσει μεγάλο κλαδί Δέντρου και κρέμεται. Είναι πολύ επικίνδυνο για τους περαστικούς και τα παιδιά που παίζουν εκεί. Παρακαλούμε, επειδή είναι αρκετά ψηλά, να απομακρυνθεί από το αρμόδιο Τμήμα. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

24-01-2019

πριν 23 μέρες

Κλειστό

  • Σας γνωρίζουμε ότι πραγματοποιήθηκαν οι απαραίτητες εργασίες κλάδευσης. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

22-01-2019

πριν 26 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

18-01-2019

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

17-01-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΖαχαρία Παπαντωνίου 2, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα