#44167. ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 11-01-2019 11:30:31 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 11-01-2019 12:40:56 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605266027977230
Γεωγραφικό μήκος: 22.964347592712443
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Γιάννη Χαλκίδη δεν περνάει τακτικά η αποκομιδή απορριμάτων και η ανακύκλωση. Για την ακρίβεια με ενημερώσανε τηλεφωνικώς ότι εφόσον γεμίσει το αυτοκίνητο επιστρέφει και αναγκαστικά περνάει στο επόμενο δρομολόγιο ή όποτε έχει χώρο. Το αποτέλεσμα είναι να περνάει κάθε περίπου 10 μέρες!!!!!!!

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-01-2019

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

11-01-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

placeΚωνσταντινουπόλεως 148, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα