#44156. Εγκαταλελειμένο 5 μήνες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 11-01-2019 09:31:56 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-04-2019 08:28:05 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602310000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954700000000003
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το αμάξι της φωτογραφίας ήταν αφημένο 4 μήνες λίγο πιο περα και τώρα πήγε σε αυτή τη θέση Δεν έχει πινακίδες και είναι μονίμως ακίνητο εκεί Εφόσον δεν πληρώνει τελη κυκλοφορίας και έχει παραδώσει πινακιδες δεν θα έπρεπε να δεσμεύει θέση σε τόσο πυκνοκατοικημένη περιοχή

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-04-2019

πριν 2 μήνες

Απαντήθηκε

  • ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ-ΟΔΟΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗ 10,ΕΠΙΚΟΛΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΩΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΣΤΙΣ 28/1/2019.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΕΥΣΗ 45 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΣ ΑΝΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΔΕΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΕΙΟ,Ο ΔΗΜΟΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΙΚΟΥ ΔΙΑΤΑΓΜΑΤΟΣ 116/2004
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

14-01-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

11-01-2019

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • *
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

11-01-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΠαπακυριαζή 10, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα