#44155. Φώτα δεν ανάβουν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-01-2019 09:21:28 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-01-2019 08:31:52 (πριν 7 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614668880788770
Γεωγραφικό μήκος: 22.973457609437900
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έξω από το κολυμβητήριο της Τούμπας στον περιβάλλοντα χώρο έως την οδό Αδαμίδου διδασκάλου και το πάρκο, στην θύρα 4, τα φώτα δεν ανάβουν.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-01-2019

πριν 7 μήνες

Κλειστό

  • ΟΙ ΒΛΑΒΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΣΤΙΣ 14/1/2019
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

14-01-2019

πριν 7 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

11-01-2019

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΜικράς Ασίας 1, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα