#42920. Κολωνακια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 04-12-2018 10:52:34 (πριν 15 μέρες)
Ενημερώθηκε: 13-12-2018 07:12:46 (πριν 6 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606149907928400
Γεωγραφικό μήκος: 22.961558550596237
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ύστερα από αίτημα μου για τοποθέτηση κολωνακιων#38314, σήμερα παρατήρησα ότι ένα Κολωνάκι ξηλωθηκε, επειδή εμπόδιζε στο παρκάρισμα πάνω στο πεζοδρόμιο,. Παρακαλώ τις άμεσες ενέργειες σας. Στη φωτογραφία φαίνεται η θέση του στο οδόστρωμα

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-12-2018

πριν 6 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-12-2018

πριν 12 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • 0
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

04-12-2018

πριν 15 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΘεσσαλίας 16, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα