#4098. πεσμένο δέντρο στην κ καραμανλή με βούλγαρη μέσα στο δημοτικό πάρκο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 05-05-2016 08:22:49 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-08-2016 15:49:06 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 56
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

κοπή πεσμένου δέντρου στο δημοτικό πάρκο θεοχάρη μαναβή στην βουλγαρη διασταύρωση με την Κ. καραμανλή

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-08-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Έγιναν οι απαιτούμενες εργασίες. Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και την ενημέρωση. Το Τμήμα Συντήρησης Κήπων είναι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία η διευκρίνιση.

06-05-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

05-05-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-05-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΚ. Καραμανλή Βούλγαρη