#4075. δένδρο έχει πέσει

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 04-05-2016 19:26:06 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-07-2016 09:02:24 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.625554145149800
Γεωγραφικό μήκος: 22.949102036654950
Προβολές: 80
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

δένδρο έχει πέσει πίσω από της τουαλέτες του λευκού πύργου στο χώρο πρασίνου

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-07-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Έγινε η απαιτούμενη αυτοψία, προφανώς πρόκειται για το δένδρο είδους Τζιτζιφιάς που παρουσιάζει κλίση λόγω του τρόπου ανάπτυξής του. Δεν υπάρχουν στοιχεία επικινδυνότητας γι' αυτό και το δένδρο στην παρούσα φάση θα διατηρηθεί, ενώ παράλληλα θα το παρακολουθεί η αρμόδια εποπτεία συντήρησης κήπων της περιοχής.

05-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-05-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

04-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΛεωφόρος Νίκης, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα