#4062. Εγκαταλείλημενο Μηχανακι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 03-05-2016 13:04:26 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-05-2016 05:44:51 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634808512494120
Γεωγραφικό μήκος: 22.952750846743584
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

εγκαταλείλημενο μηχανάκι επί της Ολύμπου 131, μεταξύ ταβέρνας Νοστος και κομμωτήριου.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-05-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με τα εγκαταλειμμένα δίκυκλα που αναφέρετε στην καταγγελία σας, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε την διαδικασία των εγκαταλειμμένων (που αφορούν τις αρμοδιότητες του Τμήματος μας) για την απομάκρυνση αυτών διότι σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων στην παρ. 1 του άρθρου 2 όπου περιλαμβάνεται ο ορισμός των οχημάτων που εμπίπτουν στο πεδίο εφαρμογής του, δεν αναφέρονται τα δίκυκλα οχήματα.

09-05-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

04-05-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-05-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΟλύμπου 131-133, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα